Gereviseerde ruilmotor voor Itho HRU300 WTW unit. Torin-Sifan

215,00

Beschikbaarheid:
2
Model:
HRU300 Torin-Sifan
Levertijd:
1-2 werkdagen

Nog niet beoordeeld
Beoordeel
Bestellen
Omschrijving

Gereviseerde ruilmotor voor Itho WTW unit.
Motortype = Tonin Cifan TIBR225058 EC3CE090
Prijs is gebaseerd op inruil van uw oude motor.

Ruilmotor, "Hoe werkt dat"?
Als u uw motor opstuurt gaan wij de kogellagers vervangen en sturen we hem dezelfde dag terug. De lagers die we gebruiken zijn stiller en gaan langer mee dan de originele. U krijgt dus altijd uw eigen motor terug.

Het is belangrijk dat u de motor goed verpakt want onderweg gooien ze met doosjes en als hij verkeerd valt is de fan beschadigd. De fan mag de onder-, boven- en zijkanten van de doos niet raken. Prop hem niet in een schoenendoosje maar gebruik een grote doos met veel zacht verpakkingsmateriaal. Een briefje erbij met uw e-mail adres is voldoende, wij nemen contact met u op zodra hij er is.

U mag de motor ook brengen, we zijn er 30 minuten mee bezig, u kunt er op wachten. Maak voor de zekerheid even een afspraak. Ons nummer is 06-20567008.

Helaas komt het bij deze ventilator soms voor dat de reparatie niet mogelijk is omdat de as ingesleten is. Dat merken we pas als hij helemaal open is. We rekenen dan 35 euro onderzoekkosten.

Beoordelingen (0)
Beoordeel

Note: HTML-code wordt niet vertaald!

Slecht            Goed


Verder